Kariéra u společnosti WESTOIL PLUS

Obchodní zástupce pro oblast západních Čech

Společnost Westoil Plus s. r. o. se sídlem Pačejov – nádražní 134, IČO : 29122732, vypisuje výběrové řízení na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro oblast západních Čech.

Náplň činnosti:
Prezentace společnosti a jejích produktů
Aktivní vyhledávání nových zákazníků
Příprava a zpracovávání nabídek
Péče a servis pro stávající zákazníky

Požadujeme :
minimálně odborné vyučení bez maturity
praxi v oboru obchodního zástupce výhodou
PC uživatelsky, ŘP skupiny B, vlastní auto
trestní bezúhonnost
komunikační dovednosti, časovou flexibilitu,
samostatná a odpovědná práce

Nabízíme:
FIX + provize z obratu + benefity
komplexní zaškolení
pružná pracovní doba
práce v příjemném kolektivu
zázemí stabilní společnosti
nástup možný ihned

Informace o pozici:
Místo pracoviště:                  Západočeský kraj
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu:        Práce na živnostenský list/IČO
Požadované vzdělání:          minimum odborné vyučení bez maturity
Možný nástup:                      ihned

Těšíme se na Vaše CV s aktuálním fotem a s přiloženým motivačním dopisem. Vše zašlete na e-mail: kosatka@westoil.cz.

test
Potřebujete poradit? Zavolejte nám +420 383 325 213
Nenašli jste, co jste hledali
Zastupované značky
www stránky PUXdesign