Kariéra u společnosti WESTOIL PLUS

Obchodní zástupce pro oblast západních jižních, severních Čech a Středočeský kraj.

Společnost Westoil Plus s. r. o. se sídlem Pačejov – nádražní 134, IČO : 29122732, vypisuje výběrové řízení na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro oblast západních, jižních, severních Čech a Středočeský kraj.

Náplň činnosti:

Prezentace společnosti a jejích produktů

Aktivní vyhledávání nových zákazníků

Příprava a zpracovávání nabídek

Péče a servis pro stávající zákazníky

Požadujeme :

minimálně odborné vyučení bez maturity

praxi v oboru obchodního zástupce výhodou

PC uživatelsky, ŘP skupiny B, vlastní auto

trestní bezúhonnost

komunikační dovednosti, časovou flexibilitu,

samostatná a odpovědná práce

Nabízíme:

FIX + provize z obratu + benefity

komplexní zaškolení

pružná pracovní doba

práce v příjemném kolektivu

zázemí stabilní společnosti

nástup možný ihned

Informace o pozici:

Místo pracoviště:                  západní, jižní, severní Čechy, Středočeský kraj

Typ smluvního vztahu:        Práce na živnostenský list/IČO

Požadované vzdělání:          minimum odborné vyučení bez maturity

Možný nástup:                      ihned

Těšíme se na Vaše CV s aktuálním fotem a s přiloženým motivačním dopisem. Vše zašlete na e-mail: info@westoil.cz

Potřebujete poradit? Zavolejte nám +420 383 325 213
Nenašli jste, co jste hledali
Zastupované značky
www stránky PUXdesign